Loading...

Üye Ol! Avantajlardan yararlan. BAYİ OL | BAYİ GİRİŞİ 0 850 668 06 41

Mig Ver

Mig ver transdermal bant, içindeki etken maddeler sayesinde birçok konuda vücudunuzu destekler. Transdermal bantlar deri yüzeyine yapıştırılarak kullanılan 3 katmanlı bir sağlık bandıdır. İlk katman ilacın korunmasını sağlar, ikinci katman vücuda iletilmesi gereken ilacın bulunduğu bölümdür, son olarak üçüncü katman doğrudan bandın tene yapışmasını sağlayan kısmı bulundurur. Mig Ver bandımız kullanım kolaylığı açısından oldukça kolaydır. Peki Mig Ver bandımızın içerisinde neler var?

Mig Ver Bant İçeriği

Mig Ver paket içeriğinde, 48 adet bant bulunmaktadır. Her bir bandın kullanım süresi 24 saattir. Bandın uygulandığı bölgenin kuru, temiz, tüysüz ve deri bütünlüğünün bozulmamış bir alan olmasına dikkat edilmelidir.

Mig Ver, içeriğindeki etken maddeler sayesinde birçok konuda size destek sağlayacaktır. Peki Mig Ver’in içerisinde neler var?

- Angelica Sinensis (Melek Otu)
- Camphor (Kafur)
- Notoginseng
- Kış Yeşili
- Karanfil
- Zencefil
- Borneol
- Tarçın
- Nane

Yukarıda yazmış olduğumuz ürünler sayesinde vücudunuza fayda sağlayabilirsiniz. Mig Ver ürünü ilaç değildir. Hastalıklarda destekleyici, takviye edici üründür. Mig Ver bandının içerisindeki etken maddeler ne işe yarar?

Melek Otu

Latince’de “melek gibi” anlamına gelen melek otu, çeşitlik hastalıklara deva olduğu yönünde bir inanışa sahiptir. Melek otu; solunum yolu, sinir sistemi hastalıkları, ateş, enfeksiyonlar, ve grip tedavisinde etkilidir. Ayrıca aromatik, gaz giderici, terletici, idrar söktürücü, adet akışı teşvik edici, balgam söktürücü, uyarıcı ve toniktir.

Kafur

Hastalık ve enfeksiyonda doğal ilaç olarak anılan Kafur, pek çok sağlık sorununa iyi gelmektedir. Kafur’un başlıca faydalarının arasında ise aşırı terleme, ateşlenme, baş ve bel ağrıları, egzama, kaşıntı, sedef gibi cilt problemlerinde etkilidir. Ayrıca saç köklerini güçlendirmeye ve kepek sorunun çözülmesinde yardımcı olur. Kafuru koklamak uyku problemlerinin çözülmesinde de etkilidir.

Notoginseng

Notoginseng, pek çok hastalığın tedavisinde kullanılan bir bitkidir. Ağrı, tromboz, Parkinson hastalığı, iltihap, oksidatif stres, serebral iskemi gibi hastalıkların tedavisinde, kontrol altına alınmasında, önlenmesinde veya iyileştirilmesinde kullanılır.

Zencefil

Kiminin vazgeçemediği kiminin ise kokusu ve görüntüsünden dolayı hep mesafeli durduğu zencefili vücudunuza almak artık Mig Ver bandıyla çok kolay. Peki zencefilin faydaları nelerdir? Zencefil; mide ağrısı ve mide bulantısına karşı etkili bir bitkidir. Ayrıca bağırsaklardaki düz kasları rahatlatır, reflüye rahatlatıcı etkisi vardır, mide ve bağırsaklardaki gazı söktürür, bağışıklık sistemini güçelndirir, enfeksiyonlara karşı tepkileri hızlandırır.

Tarçın

Tatlılardan yemeklere ve hatta bitki çaylarına dair pek çok yiyecek ve içeceğin vazgeçilmez baharatı olan tarçın, sağlık açısından oldukça faydalı bir baharat türüdür. Tarçın lezzet amaçlı kullanımının yanı sıra, enfeksiyonlara karşı koruma, diyabet ve kardiyovasküler hastalıklara karşı savaşma, kilo vermeye yardımcı olma, nörodejeneratif hastalıklardan koruma gibi birçok özelliğe sahiptir.

Nane

Yemeklerde, çaylarda, salatalarda yaygın olarak kullanılan şifa dolu bir bitkidir. Peki nanenin özellikleri nelerdir? Nane; hazımsızlığa iyi gelmesinin yanı sıra, solunum bozuklarının önüne geçmeye yardımcı olur, ağrıyı azaltır ve mide bulantısına iyi gelir, beyin fonksiyonlarını geliştirmede yardımcı olur.


Now International | nowintr.com
Now International | nowintr.com
BANKA BİLGİLERİ
QNB FİNANSBANK
HESAP SAHİBİ NOW MEDİKAL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN TR07 0011 1000 0000 0112 8121 58
OFFICE IMFORMATION
ESKIŞEHIR OFIS
Address İstiklal mahallesi santral sk Dr Talat İçbilen apt no1/11 Odunpazarı Eskişehir
Description Sipariş sonrası "Ofis Yetkilisi" ile iletişime geçiniz.
KAYSERI OFIS
Address Sahabiye Mh Ahmet Paşa cad no 14 çiçek iş merkezi Kocasinan Kayseri
Description Sipariş sonrası "Ofis Yetkilisi" ile iletişime geçiniz.
ANKARA OFIS
Address GÖKSU MAH 1. İNÖNÜ CAD 9E 114 NUMARA ARZUHALİM KİTAP CAFE ERYAMAN ETIMESGUT / ANKARA
Description Sipariş sonrası "Ofis Yetkilisi" ile iletişime geçiniz.