Loading...

Üye Ol! Avantajlardan yararlan. BAYİ OL | BAYİ GİRİŞİ 0 850 668 06 41

HAKKIMIZDA

Amerika merkezli Hoffire group kurucusu Global Başkan Emrullah Aydın tarafından 2021 de Ar-ge çalışmalarıyla başlayıp 2022 yılında Now İnternational adıyla kurulmuştur. Şirketimiz müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile kendi markası altında üretmiş olduğu yenilikçi ve benzersiz ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı pazarında Wellness sektöründe hizmete sunmuştur.

Kalite Politikamız: Ar-Ge çalışmaları ve yeni teknolojik gelişmeler ile sürekli yenilenen ve gelişen bir firma olmayı benimsemek, var olanı ürünleri geliştirirken daha faydalı ürünler üretmek, kaliteli ve güvenli ürünler üretmek, müşteri istek ve beklentilerini ön planda tutarak, müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini sağlamak Now İnternational olarak amacımız; çevreye ve insana duyarlı, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmaktır.

MİSYONUMUZ

Bizi benzersiz kılan “Yeni Nesil Bayilik” misyonumuzla Müşteri ve Bayilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda ürünlerimizi sürekli geliştirmekteyiz. Her adımda daha kaliteli ürünler ve her adımda daha kazançlı bir iş fırsatı sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Dünya genelinde herkesin gün içerisinde ihtiyaç duyduğu vitaminleri, mineralleri ve elementleri sıradan hap veya tozlarla vermek yerine, dünyanın en güvenilir ve en etkili yöntemi olan TTS (transdermal terapötik sistem) ile ulaştırmak. Aynı zamanda ülkemizde her geçen gün artan maddi sorunların önüne geçmek adına, ürünlerimizi ihtiyaç sahiplerine ulaştırırken kendi işini kurmak isteyenlere özel olarak oluşturduğumuz bayilik sistemini sunmak. Bu vizyonumuzu ise 2023 yılında küresel boyuta ulaştırmak.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çevre etkilerini sürekli kontrol ederek kirliliği önlemek, doğal kaynakları verimli kullanmak, tüm proseslerinde belirlemiş olduğu çevreci programları uygulamak. Çevre Yönetim Sisteminin belirlediği hedefleri belirli periyotlarda gözden geçirmek, izlemiş olduğu çevreci anlayışı diğer sektörlere ve geleceğe aktarmak; yürütülmesini desteklemek.”

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Başarıya giden yolda en önemli kaynağımız çalışanlarımızdır. Now İnternational; hedef ve başarı odaklı, yenilikçi, gelişime/değişime açık, ekip çalışmasına yatkın, problem çözebilen, şirket aidiyeti yüksek, müşteri ve kalite odaklı yetenekleri aramıza katmayı, var olan çalışanlarımızı da bu yetkinlikler doğrultusunda geliştirmeyi ve bu güçlü ekip ile müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vererek başarı çizgisini daima daha yukarı taşımayı hedefler. Bu hedeflerimiz doğrultusunda, insan kaynakları politikamız; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmektir.


Now International | nowintr.com
Now International | nowintr.com
BANKA BİLGİLERİ
QNB FİNANSBANK
HESAP SAHİBİ NOW MEDİKAL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN TR07 0011 1000 0000 0112 8121 58
OFFICE IMFORMATION
ESKIŞEHIR OFIS
Address İstiklal mahallesi santral sk Dr Talat İçbilen apt no1/11 Odunpazarı Eskişehir
Description Sipariş sonrası "Ofis Yetkilisi" ile iletişime geçiniz.
KAYSERI OFIS
Address Sahabiye Mh Ahmet Paşa cad no 14 çiçek iş merkezi Kocasinan Kayseri
Description Sipariş sonrası "Ofis Yetkilisi" ile iletişime geçiniz.
ANKARA OFIS
Address GÖKSU MAH 1. İNÖNÜ CAD 9E 114 NUMARA ARZUHALİM KİTAP CAFE ERYAMAN ETIMESGUT / ANKARA
Description Sipariş sonrası "Ofis Yetkilisi" ile iletişime geçiniz.